Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 26, 2024, 08:59:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: 1 2 [3] 4 5
Drukuj


Autor Wątek: Pomysł na poziom  (Przeczytany 36561 razy)
CCCP
Podwładny Piekieł
Potępieniec
******

Offline Offline

Wiadomości: 130


ATV Polska

Hot, eh?


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #30 : Styczeń 02, 2010, 04:55:28 ť

Hellhound w Tibii jest, podobny do Cerbera z mitologii
Zapisane

Only Pain..
 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #31 : Styczeń 02, 2010, 07:47:54 ť

Jeśli chodzi o sejm to potworów wymyślać nie trzeba  Rotfl boss w kancelarii prezydenta.
Zapisane

 
Dexicion
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #32 : Styczeń 22, 2010, 10:07:15 ť

Kanały - Woda Ciasne ciemne korytarze,masa potworów wyskakujących z wody też się zgodzę z pomysłem, Szpital i Piramida
Zapisane
 
Galbatorix07
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 131




Widzę cię!


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #33 : Marzec 29, 2010, 05:26:42 ť

Ja bym dał poziom: Mroczny bór. Niech wam się nie skojarzy z lasem. Zaczynasz w jakimś mini wąwozie, za tobą zawalone drzewa i głazy blokują drogę, dookoła tzn. na górze ścian wąwozu, rosną jakieś posępne drzewa iglaste, ciemna noc, niebo całe zachmurzone a przed chmurami na niebie gigantyczny czerwony pentagram. Idziemy kawałek, aż tu nagle za nami i przed nami ze ścian wąwozu wyłażą zombie z ogromnymi wnykami zatrzaśniętymi na głowie, co bardzo dobrze poprawia ich image. Mało miejsca, brak możliwości na ucieczkę, więc trzeba "nawalać na pałę" oby szybciej zabić przeciwników. Gdy się z nimi uporamy to wychodzimy do prawdziwego boru, wszędzie pogrążone w mroku drzewa. Zewsząd zaczynają wyskakiwać wilkołaki z czerwonymi ślepiami. I tak przez cały poziom, a na końcu wielkie chodzące drzewo z ogniem w wydrążonej paszczy i oczach. Ja cię kręcę, napaliłem się na ten poziom, ale tak szczerze mówiąc to od początku gry mi takiego czegoś brakowało, a jak zobaczyłem las to się cholernie zawiodłem. Smutny
Zapisane

I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !
 
Black Hawk
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 1



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #34 : Maj 18, 2010, 05:42:52 ť

Ja dalbym plansze kanion czy kotlina
Zapisane
 
Galbatorix07
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 131




Widzę cię!


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #35 : Maj 19, 2010, 01:15:41 ť

Poziom nie planszę, plansza jest w grach planszowych. A wąwóz jest (przynajmniej coś w stylu wąwozu) na końcu poziomu jaskinia (chyba tego poziomu, choć nie jestem pewien, mogło być to w innym) z PK: BooH.
Zapisane

I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !
 
PainkillerAnime
Potępiona dusza
**

Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #36 : Maj 23, 2010, 04:57:58 ť

I tak by było fajnie w coś takiego zagrać!

Mój poziom:
Spalone pola-Nazwa chyba mówi sama za siebie, ale coś napisze. Poziom zaczyna się w dziwnym domku w którym walczymy z wiedźmami i jednym kolesiem z wariatkowa. Po wyjściu z domku atakują nas farmerzy z kosami i strzelbami. Gdy rozwalimy przyjemniaczków idziemy przez różne pola walcząc z różnymi dziwnymi stworami. Na końcy levelu walczylibyśmy z grubymi oraz dużymi kolesiówami, a bossem był by demono podobny stwór który demonem nie jest, ale go przypomina.
Oczywiście pola są cały czas spalone i gdzie niegdzie się kopci dym i pali trawka.
Fajne?
Zapisane

Painkiller Najlepsza Polska Strzelanka.
 
DOT
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 22



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #37 : Czerwiec 07, 2010, 10:14:53 ť

Gdzie tu sens?
Moj poziom - Szkola
Start jak w Wariatkowie, wchodzisz drzwiami a tam
-uczniowie z plecakami Hell'o'kitty i wyrzutnia rakiet,
-nauczyciele rzucajacy dzienniczkami(jak ninja)
-wozni strzelajacy miotlami nimbus 2010
co wy na to?
Zapisane
 
mikolaj270996
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #38 : Wrzesień 03, 2010, 07:45:19 ť

A może tak supermarket np. Auchan...
Poprzewracane regały, wszędzie walające sie wózki, wózki widłowe jadące prosto na ciebie, magazyny, białe kafeki na podlodze umazane krwią.
A wrogowie- klienci z dziećmi, kasjerzy i ochroniarze z pałami i pistoletami.
A jako boss- Wózek widłowy bez kierowcy w wielkim magazynie z zamontowanymi działkami i wyrzutniami rakiet.
Co wy na to??? Krzywy
Zapisane

 
<AS|MO>
Potępiona dusza
**

Offline Offline

Wiadomości: 87




<||||>


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #39 : Wrzesień 09, 2010, 07:50:24 ť

Fajny poziom mógłby być mikołaju 2670.... dajmy na to aby to był sklep np mięsny, totalne rzez na kasjerkach i klientach  a na sam koniec poziomu dziecko zucające wózkami.
Dobra czas na mój poziom aczkolwiek byłby to gęsty las w którym walczylibyśmy z rÓżnego rodzaju drwalami (latające sikiery) próbujące rozjechać nas traktory. Nie zabrakło by oczywiście ogromnych porośniętych entów. : Krzywy Krzywy

Pisze się ,,różnego" a nie ,,rużnego"

Global Moderator -  El!as
Ť Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 01:08:07 wysłane przez El!as ť Zapisane
 
Galbatorix07
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 131




Widzę cię!


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #40 : Październik 22, 2010, 07:42:45 ť

Eliaszu, Eliaszu, Eliaszu. Dlaczego zmieniłeś nick?

No dobra, a na temat:pomysł na poziom  sklep nie przypadł mi do gustu. Ale wizja lasu przesłana przez KLLUCYFERa jest niezła, ja mam swoją i już nie wiem która lepsza. A więc KLLUCYFERze, przejrzyj łaskawie mój pomysł na tej samej stronie w tym samym temacie i napisz co ty na to? U ciebie podobają mi się latające siekiery, ale ja lubię fantasy więc wilkołaki musiałem dodać w moim opisie.
Zapisane

I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !
 
<AS|MO>
Potępiona dusza
**

Offline Offline

Wiadomości: 87




<||||>


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #41 : Październik 22, 2010, 01:53:42 ť

No ten drzewiec byłby klasa super np na końcu poziomu boss drzewiec jako pan lasu przyzywający wszelkiej maści potwory w tym wilkołaki.
A i muszę się z tobą zgodzić Galbatroix07,że misja las w painie podstawce to bardziej nie las a park i też trochę się zawiodłem.
Zapisane
 
mikolaj270996
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #42 : Listopad 01, 2010, 02:21:20 ť

No to mam kolejne.
Parking. Cwaniak
Ogromny parking pod jakimś sklepem np. Tesco. Auta do rozwalenia, walające się wózki a jako boss- czołg.
Zapisane

 
<AS|MO>
Potępiona dusza
**

Offline Offline

Wiadomości: 87




<||||>


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #43 : Listopad 10, 2010, 04:10:44 ť

O wpadł mi pomysł na poziom pod tytułem stadion.Przeciwnicy to np sędziowie piłkarze no i panowie policjanci, no i oczywiście cała masa kiboli z pałami.Żeby była większa zadymka no to policjanci biliby się z policją a zawodnicy z sędziami.Na sam koniec jakiś bosik np przerośnięty zmutowany i wielki trener.
Zapisane
 
raziu564
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 8



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #44 : Listopad 12, 2010, 09:21:37 ť

Slumsy- zaczynamy w w biednej dzielnicy , gdzie wszystko jest brudne,obskurne i wieje biedą.Przeciwnicy to są znani wam z Overdose'a Raperzy (z zamieszek) ,podczas walki  leci 50 cent i oczywiście Policja.
A jako bos to by był Peja albo polski 50 cent.
Zapisane
 
Strony: 1 2 [3] 4 5
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS