Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 24, 2024, 03:41:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Pytania?  (Przeczytany 3186 razy)
Konrad_Elite_PL
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 41




HL PK DooM są THE BEST!!!


Zobacz profil
Ť : Maj 27, 2009, 09:13:13 ť

Tu prosze zamieszczać pytania dotyczące GZDooM np. jak on działa ,jak włączyć plik mod na GZDOOM, efekty,można sie pytać o SkullTaga i innne Source Porty. Nie wstydzić się  Krzywy .
Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #1 : Maj 27, 2009, 09:46:12 ť

Więc tak ściągnąłem GZDOOM, rozpakowałem, odpalam i error jakiś, ogólnie to teraz jestem nietrzeźw po finale Ligi Mistrzów i nie chciałem pytać, ale jeśli coś o wiesz o WinXP+SP3 i nie działającej grze daj znać :]
Całkiem możliwe, że muszę coś dossać, dzisiaj nie będę tego ogarniał :]
Zapisane

 
Konrad_Elite_PL
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 41




HL PK DooM są THE BEST!!!


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Maj 28, 2009, 02:30:54 ť

Kłopot w tym że potrzebujesz pliku źródłowego z gry. Chodzi o to że musisz mieć np. Doom 2 tak dokładnie GZDooM wymaga pliku o nazwie DOOM2.WAD jeśli chodzi o Doom 2 kopjujemy i wsadzamy do folderu z GZDooM innych plików nie potrzebuje jeśli mamy więcej gier to podczas uruchamiania pyta o gre w którą chcemy zagrać. Jeśli chodzi o Xp i SP3 no nic nie wiem czy niedziała na Service pack 3 ale zobacze na forum GZDooM na wszelki wypadek.
Ť Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 02:49:35 wysłane przez Konrad_Elite_PL ť Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #3 : Maj 28, 2009, 03:38:41 ť

Działa, działa, dzięks :]
Da radę ustawić rozglądanie się za pomocą myszy - tak jak to zwykle jest w fpsach (nie lukałem jeszcze w opcjach :] )? ;>
Zapisane

 
Konrad_Elite_PL
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 41




HL PK DooM są THE BEST!!!


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Maj 28, 2009, 05:05:19 ť

Włącz jeszcze filtrowanie trilinearne,rozdzielczość 1280x1024 (są też rozdzielczości dla monitorów LCD),ustaw jump crouch,strafe,dynamiczne światła,"wyostrzanie tekstur"(dla mocniejszych o wiele mocniejszych kompów) to niektóre opcje graficzne (pobaw sie ustawieniami  Chytry ).
Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS