Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 27, 2024, 06:34:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Reklama mojej strony  (Przeczytany 5276 razy)
Painmation
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 29



Zobacz profil
Ť : Styczeń 03, 2010, 08:22:32 ť

Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze byłem w podstawówce zrobiłem stronkę o Wampirach, wilkołakach itp.
Może się komuś do czegoś przyda, bądź zdjęcia się przydadzą, bądź jeśli ktoś się bawi w HTMLa w notatniku to mogę podesłać kody od różnych rzeczy.

Stronka jest całkowicie zrobiona w notatniku i tylko w notatniku (siedziałem chyba 8h nad nią, ale coś tam wyszło )
Nic nie majstrowałem w żadnych programach, bo mi się nie chciało/nie wiedziałem jakich programów szukać.
Zrobiłem ją chyba w piątej klasie podstawówki.

PS Zdjęcia oczywiście nie obrabiane żywcem z Google
Ť Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 12:54:08 wysłane przez Painmation ť Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #1 : Styczeń 04, 2010, 10:40:29 ť

Pewnie strona wykonana na podstawie kursów HTML w stylu kurshtml.boo.pl, które potencjalnego, młodego webmastera od początku uczą złych nawyków; szczerze - strona biedna, biednie wykonana, strona gówna masakralna, podstrony nielepsze; może byś tak przeprowadził jakąś renowację, by jakkolwiek to wyglądało nowocześniej
a w ogóle to kod painkiller.ugu.pl również powstał w notatniku Krzywy
Zapisane

 
Painmation
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 29



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Styczeń 05, 2010, 03:03:44 ť

Może kiedyś coś spróbuję. Na razie nie mam się ochoty bawić z tymi wszystkimi kodami
Owszem, korzystałem z tej stronki która podałeś ale nie też znowu w takich dużych ilościach

Dodałem ją tutaj tylko dlatego, że nudziło mi się. Pomyślałem nagle, żeby ja tu wkleić i tak zrobiłem

Wiem, że biedna Nigdy nie uważałem jej za dobrą

Zapisane
 
Galbatorix07
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 131




Widzę cię!


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Kwiecień 05, 2010, 12:30:27 ť

Stronka faktycznie zrobiona biednie, ale przynajmniej jest. Doceniam twoją pracę, bo mi by się nie chciało pisać przez osiem godzin. Informacje niezłe, całkiem niezłe.
Zapisane

I believe I can't fly...
I believe I can hit the ground...
But even so your soul belongs to ME ! ! !
 
alcatraz10
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Maj 17, 2010, 07:21:30 ť

sam kiedyś się bawiłem w robienie stronek chociaż po godzince roboty mi się odechciało

Zapisane
 
lordbalet
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #5 : Październik 28, 2010, 01:19:05 ť

dniem 25 kwietnia 2010 roku powstał Nowy Klan do gry w wersji sieciowej " Painkiller Black Edition " , którego nazwa powstała z oryginalności oraz banalności.Pełna nazwa Klanu nosi nazwę "CLAN IN PAINKILLER" skrótem będzie analogicznie pierwsza literka każdego słowa od pełnej nazwy Klanu to czyli np.CIP|LORD|BALET. Nie tylko Klan powstał ale również strona związana z popularną grą sieciową z dostępem do trybu Single Player " Painkiller Black Edition ". Duże podziękowania należą się dla: Wspaniałego Gracza jak i Człowieka mowa tu oczywiście o HV/SPARTA, gdy by nie ten człowiek to strona oraz Klan prawdopodobnie by nie istniały. Miejmy nadzieje ze to uatrakcyjni bardziej grę wprowadzając w to życie wirtualne rożnego rodzaju turnieje klanowe, lada chwila powstanie specjalny serwer dla Klanowiczów i najważniejsze wniesie trochę zachwytu wobec Graczy.

www.clan-in-pk.ugu.pl
Zapisane
 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #6 : Październik 28, 2010, 06:02:20 ť

A może by tak "Clan In Painkiller Anthalogy"? Tylko że skrót by już nie był dobry .
Zapisane

 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #7 : Październik 28, 2010, 06:52:39 ť

A może by tak "Clan In Painkiller Anthalogy"? Tylko że skrót by już nie był dobry .
Dobry by był  Lol2
Zapisane

 
lordbalet
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #8 : Listopad 01, 2010, 11:54:02 ť

HEHE muszę nad taką nazwą grubo pomysleć a nawet bardzo Grubo Krzywy Lecz nadal zapraszam do korzystania z tej stronki ;D
Zapisane
 
lordbalet
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #9 : Listopad 01, 2010, 11:55:24 ť

A to moja 2 Stronka na temat moze innej gry ale moja ;D www.metin2vip.ugu.pl
Zapisane
 
lordbalet
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #10 : Listopad 01, 2010, 11:57:34 ť

WGL mam range na forum "zagubiona dusza" ;D
Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS