Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 16, 2024, 06:33:47 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualno¶ci: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor W±tek: Problem przy uruchomieniu gry. Pomocy!!! ;((  (Przeczytany 9906 razy)
JacunFull
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 6




YoYo Painkiller the best xD


Zobacz profil
« : Sierpień 17, 2010, 02:09:50 »

Witam.
Mam problem podczas uruchamiania gry Smutny. Otóż po instalacji, kiedy próbuje uruchomić grę wyskakuje mi najpierw okienko ,Program Painkiller przestał działać. Trwa wyszukiwanie rozwiązania problemu przez windows. Potem jak zamkne to okienko wyskakuje mi drugie tym razem z błędem o nagłówku Cannot locate the CD-ROM:Painkiller.exe - Błąd aplikacji i o treści:,,Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana (0x0000005). Kliknij przycisk OK, aby zakonczyc aplikacje. I po wyłączeniu tego okienka pojawia mi się znowu to pierwsze ,,Program Painkiller przestał dziać...'' Grałem w nią już u kolegi i wszystko było ok ale u mnie jak widać nie za bardzo ;( Proszę o pomoc!!
Zapisane

*&^%$#@ ;>
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 17, 2010, 06:09:30 »

Hi,
Co ma znaczyć to pogrubienie tekstu? ;/

Masz płytę w napędzie? Co to za wersja PK, Black Edition?
Zapisane

 
JacunFull
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 6




YoYo Painkiller the best xD


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 17, 2010, 06:18:43 »

Sorry,tak jakos wyszlo z tym pogrubieniem xD
Bo mam pirata od kolegi i sciagnelem cracka i teraz juz nie prosi o plyte. Ale ciagle wyskakuje ten cholerny blad :/ To jest pierwsza czesc. Painkiller poprostu.
Zapisane

*&^%$#@ ;>
 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpień 17, 2010, 07:52:30 »

<facepalm>  Jak pirat to ciężko ci pomóc bo gra jest stania do zakupu. Poza tym nikt z nas nie gra na piracie więc nie wiemy. Ale na pewno będzie działać bez płyty i bez cracka jak pobierzesz i zainstalujesz patche 1.61, 1.62 oraz 1.64. Odstaw Cracka zainstaluj grę od nowa i patche.
Zapisane

 
JacunFull
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 6




YoYo Painkiller the best xD


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 17, 2010, 08:24:02 »

To dziwne troche ze nie dziala bo mojemu koledze od ktorego tego pirata mam dziala normalnie. Ok zrobie tak jak mowicie. Zobaczymy czy patche pomoga tez przy normalnym odpaleniu gry. Jesli mozecie to blyblym bardzo wdzieczny jak zajmiecie sie moim problemem Mruga
Zapisane

*&^%$#@ ;>
 
Shadow
Pan Ciemno¶ci
Ksi±że piekieł
Mniejszy demon
*******

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 278




Global Moderator


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpień 17, 2010, 10:18:08 »

Ej ej, Ja gram na piracie na 1.5... U mnie nie było takich problemów, ja pobierałem pierwsza czę¶ć, a potem BooH'a i z 1.00 PK mi BooH do 1.5 auto spatchował że tak powiem... No ale jakby nie patrzeć skoro masz zamiar grać na piratce i nie bedzie dzialac po patchach to po prostu ¶ci±gnij jeszcze raz - Nic nie kosztuje nie??
Zapisane

 
JacunFull
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 6




YoYo Painkiller the best xD


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 17, 2010, 10:50:01 »

Ja Pk mam na plycie piracie od kolegi. Wiec nie wiem skad sciagnac. Wiec tak jak widze to najpierw sciagnie te 3 patche i sprobuje. Jesli nie zadziala to zglosze sie do ciebie i jak mozesz to mi z tym pomozesz (czyli powiesz skad sciagnac cala gre itd. chyba ze zamiast sciagania moge jeszcze raz zainstalowac)
Zapisane

*&^%$#@ ;>
 
Shadow
Pan Ciemno¶ci
Ksi±że piekieł
Mniejszy demon
*******

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 278




Global Moderator


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 18, 2010, 08:01:14 »

Hmmmm... W±tpię że reinstalka co¶ zmieni, no ale najpierw spróbuj z tymi patchami

A i jakby co¶ to moje GG: 11535130
Zapisane

 
JacunFull
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 6




YoYo Painkiller the best xD


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 18, 2010, 12:44:35 »

Wiec sciagnelem wszystkie 3 patche ktore kazaliscie i zainstalowalem. Instalacje poszly bez problemu bo kazdy patch sam wskazal folder z gra,ale po instalacji juz nie wyskakuje mi wczesniejszy blad tylko ten ,,ERROR: could not Initialize DirectX 9 Renderer''. Jesli chodzi o to ze mam slabego DirectX'a to powiem ze mam DirectX 11 a DirectX 9 ktory mzna zainstalowac podczas instalacji gry nie chce sie zainstalowac bo pisze ze juz jest wgrana nowsza wersja DirectX. Wiec problem z bledem nie tkwi w slabej wersji DirectX. Wiec w czym ? (Dodam tylko ze po instalacji tych patchy Painkiller nadal żąda plyty wiec musze wkladac plyte zeby pojawilo mi sie co innego niz ,,Prosze wlozyc plyte CD/DVD. Wiem ze ponownie trzeba sciagnac cracka tym razem do wersji 1.64 zeby nie prosil o plyte, ale rozwiazmy najpierw problem z samym odpaleniem gry. Dopiero potem sciagne cracka. ) HELP ME!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2010, 12:48:41 wysłane przez JacunFull » Zapisane

*&^%$#@ ;>
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Sierpień 18, 2010, 01:21:22 »

Obadaj to http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=85347 Chytry
Ten topik http://www.dreamcatchergames.com/forums/showthread.php?31971-Painkiller-Vista-DirectX-9-Renderer-Error też się kończy tak± porad±.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2010, 01:25:18 wysłane przez Ye-back » Zapisane

 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Sierpień 18, 2010, 04:30:47 »

Jak nie zadziała proponuje kupić oryginał, 10 złotych to nie dużo nie? A opłaca się.
Zapisane

 
JacunFull
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 6




YoYo Painkiller the best xD


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Sierpień 18, 2010, 05:04:06 »

Thx wam wszystkim za pomoc a szczegolnie tobie Ye-back bo to ty podales pomoc ktora byla tak skuteczna ze dzieki temu programowi (3D-Analyze v2.36b) otworzylem sukcesywnie gre ;D juz myslalem ze to cos z karta graficzna bo mam grafike zinstegrowana a wiadomo ze na takiej w mala ilosc tytolow sobie pogram,ale painkiller dziala juz i nawet sie nie tnie Krzywy jeszcze raz wielkie dzieki!! Mruga Mruga   zamykam temat
Zapisane

*&^%$#@ ;>
 
Shadow
Pan Ciemno¶ci
Ksi±że piekieł
Mniejszy demon
*******

Offline Offline

Wiadomo¶ci: 278




Global Moderator


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Sierpień 19, 2010, 09:55:39 »

Nie zamkniesz kolego, nie masz takich uprawnień

No ale skoro już działa to jako moderator ja zamknę, hehe

ZAMYKAM
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS