Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 27, 2024, 07:41:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: wieża, alastor i spadanie na niższe piętro  (Przeczytany 3715 razy)
amatorszczyk
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 1



Zobacz profil
Ť : Styczeń 29, 2011, 04:34:18 ť

witam!

od jakiegoś czasu gram sobie sporadycznie w painkillera i wiele już się ze strony/forum dowiedziałem za co serdecznie dziękuję. natrafiłem jednak na problem z alastorem, a raczej z wieżą. dokładnie chodzi o to że jak spadam na niższy poziom to mi ubywa ok 50pkt życia. nie mogę dojść do parteru bo jak tam spadam zawsze gra się kończy bo wcześniej już 2x spadłem a i w międzyczasie oberwałem od diabła. oglądałem różne filmiki na youtube i nawet udało mi się raz spaść na filar ale i tak mi życia ubywa. na filmikach widzę że życia nie ubywa. o co chodzi? co robię źle? muszę mieć jakąś kartę? nie wszystkie karty udało mi się zebrać na poprzednich poziomach...
Zapisane
 
ArtystaMalarz
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 124



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2011, 05:46:15 ť

ja ci raczej nie pomoge... mi hp nie ubywalo przy spadaniu... nawt jak nie uzywalem kart
Zapisane

 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #2 : Styczeń 30, 2011, 11:04:43 ť

Bez karty też idzie podołać.

<a href="http://www.youtube.com/v/CHxDgrbSGFo?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/CHxDgrbSGFo?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zapisane

 
mikolaj270996
Potępieniec
***

Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Styczeń 30, 2011, 12:35:30 ť

Wejź przykład ze mnie i wpisz kod no Goda.
Problem z głowy.
Zapisane

 
Mammoth
Król piekieł
Potępieniec
********

Offline Offline

Wiadomości: 205




Administrator forum


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Styczeń 31, 2011, 07:40:03 ť

Weź przykład ze mnie i wpisz kod no Goda.
Problem z głowy.
Nie bierz przykładu z tego człowieka, ale chyba o tym dobrze wiesz
Najprościej używać kart. Dajesz złote na nieśmiertelność, 20 sekund dłuższy czas i może 4x damage. Jeżeli masz srebrną kartę pozwalającą użyć 2x złotych kart, też ją kup. Gdy rozwalasz latającego alastora, potem spada w dół pociągając Cię za sobą. Na sekundę przed dotknięciem podłogi aktywujesz karty i nawalasz w Alastora zbierając po drodze co się da (zbroja oraz ammo). Czasu powinno Ci starczyć na spadnięcie jeszcze niżej bez otrzymania obrażeń. Teraz bez pośpiechu zbierasz wszystko przy okazji atakując gada. Następne użycie kart jak spadniesz niżej i jak wcześniej tuż przed dotknięciem podłogi je aktywujesz. Nawalasz w alastora czym masz, gdy ten zaczyna się leczyć niszczysz szybko pomniki (najlepiej minigunem) i eliminujesz gostka.
Ť Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 07:41:38 wysłane przez Mammoth ť Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS