Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 28, 2024, 06:40:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Pytanie dotyczace rejestracji polskiej wersji Painkillera na Steam.  (Przeczytany 4282 razy)
wierucha
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 2



Zobacz profil
Ť : Luty 24, 2011, 03:15:40 ť

Posiadam oryginała Painkillera wydanego w Polsce przez Dobra GRA. Próbowałem zarejestrować klucz na Steam, lecz ciągle pojawia się informacja, że klucz jest niepoprawny. Czy jest możliwość rejestracji polskiego klucza na Steam?
Zapisane
 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #1 : Luty 24, 2011, 06:21:09 ť

Bo to CD key do instalki... wkładasz płytę i prosi cię o ten klucz przy instalowaniu... nie ma tu steama. Nie przynajmniej na tej wersji.
Zapisane

 
wierucha
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 2



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Marzec 02, 2011, 01:09:22 ť

Tak wiem, ze jest to klucz do instalacji i takie właśnie klucze rejestruje się w Steam jak gra jest spoza tego serwisu. Kupiłem niedawno Prey i zarejestrowałem bez problemu. Painkiller jakoś nie "wchodzi".
Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2011, 08:44:14 ť

Myślę że to przez to, że PK na Steamie to porażka, bo w drugą stronę mając wersję steamowską nie pograsz w multiplayera, bo nie masz cdkeya (jest niezbędny do multiplayera). Myślę, że jest spora szansa na to, że ktoś po prostu nie użył mózgu i przez to nigdy nie zarejestrujesz gry.
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS