Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 28, 2024, 05:02:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: opinie do painkillera  (Przeczytany 4089 razy)
Melik_258
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 13



Zobacz profil
Ť : Maj 13, 2012, 07:03:37 ť

witam,
Kiedyś szalałem za ta gra   Serduszka(co widać po mojej aktywności)  co jakaś premka to leciałem ja kupić. No i właśnie; do "pk: owerdose" to było coś, bo już kolejne odsłony (resurection)to nie koniecznie. nowe miejsca i tylko miejsca, a wrogowie są ci sami i tez pozbawieni inteligencji, co ułatwia tylko grę.
to takie moje bardzo krytyczne spojrzenie na grę.

ale wpisujcie się Pisanie do wątku co wy o grze PK sądzicie
  Pozdrawiam
Zapisane
 
Szowel
Mniejszy demon
****

Offline Offline

Wiadomości: 262


szowel.netau.net
Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #1 : Maj 13, 2012, 10:33:52 ť

Niestety, ale wydaję mi się, że Painkillera nie będzie w wersji "nowszej". Chodzi mi o bardziej realistyczne zachowanie postaci. Wyobraźcie sobie jakby wyglądał ciekawie Painkiller gdy włącza się wam ekran i np. patrzysz w dół i widzisz ciało bohatera. Możliwość robienia akcji jak kucanie, albo reakcja wystraszenia się gdy zza rogu pojawia się przeciwnik, przeskakiwanie, chwytanie się krawędzi. Pk ma stary styl FPSów i denerwujący zresztą jak np. wchodzenie po drabince nie chwytając się dłońmi. Z drugiej strony czasem stare gry są lepsze niż te nowe. Grałem w kilka nowych i jakoś było tak że zagrałem raz i drugi raz nie miałem ochoty. Więc moja opinia jest taka że jak na stare czasy to był to zajebisty FPS. Dzisiaj to jest poprostu dziadek.
Zapisane

 
Melik_258
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 13



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Maj 15, 2012, 09:53:56 ť

zgadzam się z tobą "szowel" było by trochę nie tego jak

{..} Wyobraźcie sobie jakby wyglądał ciekawie Painkiller gdy włącza się wam ekran i np. patrzysz w dół i widzisz ciało bohatera. Możliwość robienia akcji jak kucanie{..}

 ale nie w tym rzecz, chociaż częściowo też. jakieś nowi wrogowie  przynajmniej choć trochę kojarzących się z miejscem bo z tym tez jest niefajnie (np. czy to  klasztor czy jakieś jaskinie wszędzie ci sami przeciwnicy)  i to mnie chyba najbardziej razi.
Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS