Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 19, 2024, 09:05:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Problem z prędkością  (Przeczytany 5355 razy)
mamryjusz
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
Ť : Grudzień 22, 2007, 09:31:33 ť

Witam. Moim problemem jest prędkość gry, jak to mowią - FATALNA. mam AThLONA 1,8GHZ 521Ramu400mhz GeForca 256MB . Problem jest taki że na niektórych planszach gra wlecze sie jak slimak i przyśpiesza tylko w trubie demona, a w innych planszach zasówa aż za szybko że chłopki przebieraja nóżkami jakby im tylki płoneły:D mam Painkillera BLACK EDIDION zainstalowałem patch-a 1.3 ale nie wiele to pomogło. POMOCY! Niewiedza

DODAM TYLKO ŻE INSTALACJA NAJNOWSZYCH STEROWNIKÓW NIE PRZYNIOSŁA POPRAWY
Ť Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2007, 09:56:39 wysłane przez mamryjusz ť Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #1 : Grudzień 22, 2007, 09:59:46 ť

Witam,
a próbowałeś zwyczajnie obniżyć ustawienia grafiki?

Ja na moim słabym kompie często gram na takich jak poniżej ustawieniach i w ogóle nie zdarza się przyciąć grze.



Oczywiście PK powinien śmigać Ci dość dobrze w wyższych ustawieniach na twoim sprzęcie.
Co do za szybkiego działania to nie mam pojęcia, jaki masz dokładnie ten procesor AMD?
Zapisane

 
mamryjusz
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Grudzień 22, 2007, 10:04:21 ť

Procesor AMD ATHLON 64 2800+ 1,81Ghz. To nie jest raczej wina detali ponieważ nawet na ustawieniach "bardzo szybka" gra albo tnie albo zasówa jak pogieta;/
Zapisane
 
mamryjusz
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Grudzień 22, 2007, 10:11:20 ť

Nie chce zakładać kolejnego tematu wiec poprostu zapytam jak rozwiązać problem ukazany na screenie poniżej??
Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #4 : Grudzień 22, 2007, 10:17:03 ť

Hm... nie wiem jakich dokładnie procesorów AMD dotyczy kwestia za szybkiego działania, ale może pokombinuj z programem  AMD Dual-Core Optimizer (tu masz opis jego użytkowania), o którym wspominałem w tym temacie.

Co do tego multiplayera to przy próbie podłączania do każdego serwera masz taki błąd? Skąd masz grę? Skąd masz numer seryjny?
Zapisane

 
mamryjusz
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #5 : Grudzień 22, 2007, 10:23:37 ť

Ale ja nie mam DUal Core Procesora...
Tak mam tak przy kazdym połączeniu z każdym serwerem, gra z wyborczej serial z opakowania a serial do multiplayera dostałem na poczte....
Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #6 : Grudzień 22, 2007, 10:40:47 ť

Ano nie doczytałem o procesorze - przepraszam.
Skoro masz grę z Gazety Wyborczej to pewnie zainstalowałeś tego patcha co był na płytce, doczytałem się na necie, że ten błąd wynikać może z tego jaki masz internet - choć słaba się wydaje mi ta teoria :| Zapewne serial, który dostałeś do multiplayera wprowadziłeś, więc nie mam póki co pomysłów...
Zapisane

 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #7 : Grudzień 23, 2007, 09:04:26 ť

Po pierwsze nic nie instaluj na Black Edytion... przeinstaluj go i nic na niego nie wrzucaj żadnych patchy... ps.. widzę po screenie że masz na nim Powermada zainstalowanego... wiesz że tow pewnym sensie cheaty może dla tego cię z neta wywala. Wywal i sprawdź to ponownie.
Zapisane

 
tysiek
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 2



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #8 : Grudzień 27, 2007, 10:51:47 ť

Witam
Mam podobny problem.
komp: intel core 2 duo t7500, geforce 8600 mgt, 2gb ram, lapek
gra z GW, versja 1.64 (?), żadnych dodatkowych patchy itp, win xp, dx 9.0c

goście biegają jakby motorki mieli albo się tną i "jakby" klatkowo się poruszają, ale gra jako taka się nie tnie.
oczywiście jak oni tak i ja się poruszam tak.
czasem gra zachowuje się normalnie, nie wiem od czego to zależy, próbowałem różnych zestawień procesów i aplikacji ale nie odnosi to skutku.
Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #9 : Grudzień 27, 2007, 11:26:14 ť

Witam,
ja póki co nie mam takiego procesora, który by przysparzał takie problemy, więc niewiele pomogę Mruga

z tego co pamiętam to przy takich problemach z Painkillerem proponowano wyłączyć jeden rdzeń w BIOSie i to ponoć pomogało;

na pewnym forum ktoś napisał:

Cytat: diosamigoss
W czasie gry nacisnąłem Alt+Tab, później Alt+Ctrl+Delete w zakładce "procesy" znalazłem interesującą mnie grę, PPM->Ustaw koligację i było CPU0 i CPU1 pomyślałem że to rdzenie procesora, więc "odznaczyłem" jeden i działa elegancko.

Zapisane

 
tysiek
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 2



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #10 : Grudzień 29, 2007, 01:28:00 ť

 Mruga  Dzięki, sposób 100% skuteczny, ale pewnie za każdym razem będę musiał tak robić ,ale i tak to jakiś postęp.
 Piwo

oczywiście mówię o sposobie z procesami i koligacją procesorów, sądzę że w biosie też można by kombinować ale po co.  THX
Ť Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2007, 01:30:12 wysłane przez tysiek ť Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS