Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Kwiecień 19, 2024, 12:42:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Problem nowego  (Przeczytany 5627 razy)
Jestem_kiełbasą
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
Ť : Luty 04, 2008, 05:47:42 ť

Witam wszystkich użytkowników

Mój problem przedstawia się następująco: Wchodzę w Painkillera(wersja 1.64), następnie w grę wielosobową i wyszukuje serwerów. Gdy znajdę jakiś serwer i chce wejść na niego pokazuje mi się taki komunikat:

Net Error: Your CD Key is currently in use. If you just disconnected from a server, please wait a bit before trying to connect.
Server said: Invalid CD xxx Nie pisz swojego CDkaya bo na prawdę ci go ktoś buchnie! Paindemonium

Domyślam się, że ktoś używa w grze mojego CD Keya i dlatego nie mogę wejść do gry,ale czy da się jednak jakoś wejść na serwer wówczas gdy ktoś inny używa mojego CD-Keya?
Z góry dzięki
Ť Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 07:58:53 wysłane przez Paindemonium ť Zapisane
 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #1 : Luty 04, 2008, 08:01:56 ť

Masz pirata? Jeśli nie to sytuacja wygląda tak bo mnie też się to zdarza. Gdy wywali cię z serwera np bug gry i wywali cię na pulpit i chcesz jeszcze raz wejść na ten serwer to taki komunikat ci pisze ponieważ się nie wylogowałeś... trzeba poczekać wtedy kilka minutek. A druga wersja brzmi następująco... jeśli grasz po necie w PK++ to musisz nadinstalować PK++ tak by plik Pkpluspak się podmienił gdyż on tutaj zawinił.
Zapisane

 
Mammoth
Król piekieł
Potępieniec
********

Offline Offline

Wiadomości: 205




Administrator forum


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Luty 04, 2008, 08:36:07 ť

Ewentualnie posiadam jeden wolny CD-Key, więc jakby co to kontakt tutaj, PW lub GG
Zapisane

 
Jestem_kiełbasą
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Luty 04, 2008, 08:46:46 ť

Nie, nie  mam pirata. Gra była kiedyś sprzedawana razem z czasopismem PLAY(PK+PK:BooH) i właśnie stamtąd ją mam.

Co do 1. opcji to muszę powiedzieć, że NIE UDAJE mi się wejść na serwer(error wyskakuje podczas łączenia z serwerem). Nie wiem o co chodzi właśnie z tym wylogowywaniem

Co do 2. opcji to muszę zaznaczyć, że jestem początkującym graczem PK(mniej więcej gram tydzień) i jakbyś mógł wytłumaczyć mi czym się różni PK++ od PK to byłbym Tobie bardzo wdzięczny.

Pzdr
Zapisane
 
Mammoth
Król piekieł
Potępieniec
********

Offline Offline

Wiadomości: 205




Administrator forum


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Luty 05, 2008, 03:27:04 ť

Uuuu nie dobrze. Jeszcze za czasów świetności portalu www.painkiller.pl wiele wątków na ten temat się pojawiło. Niestety Play spiepszył sprawę i w multiplayera sobie nie pograsz Smutny Tylko z wersją "Playową" jest ten problem. Sugeruję zakup Black Edition z extra klasyki

PK++ to jest oficjalny mod bez którego w necie nie pograsz, nawet na dobrej wersji, ponieważ wszyscy go używają. Na rozgrywkach Cyberathlete Professional Tour nie używano "gołego" Painkillera, tylko właśnie z dodatkiem tego moda. Zmienia on wygląd interfejsu, dodaje boty, wprowadza tryb spectator czyli możliwość bycia obserwatorem oraz kilka innych miłych drobiazgów.
Zapisane

 
Paindemonium
Władca Bólu
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 859


Painkiller

Time For Pain


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #5 : Luty 05, 2008, 03:46:43 ť

Ciekawa sprawa... nawet nie wiedziałem że wersja z Playa jest zrąbana.
Zapisane

 
Jestem_kiełbasą
Zagubiona dusza
*

Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #6 : Luty 05, 2008, 06:11:59 ť

Trudno się mówi Skwaszony
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jutro jadę do Empiku i kupuję PK z Extra Klasyki za 19.99 zł

Dzięki za pomoc
Zapisane
 
Ye-back
Satanizator
Król piekieł
Większy demon
********

Offline Offline

Wiadomości: 836


Painkiller

HV <=> HighVoltage


Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #7 : Luty 05, 2008, 09:25:28 ť

Tak, wersja PK z PLAYa była zła pod kątem gry w sieci.

W sumie kto kupił PK: BE z Gazety Wyborczej zna pewien sposób na zdobycie wolnego CD-KEYa.

Z tym spectatorem wprowadzonym przez PK++ to raczej nieprawda
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Red Darkness Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS