Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Menu główne    
Painkiller
Pliki
Konsola
Galeria
Filmy
Reklama
Bossowie w Battle Out Of Hell
Pancerpająk
Ten silnie opancerzony pająk jest w stanie mas potraktować zdalnie sterowanymi rakietami oraz zieje w naszą stronę niebezpiecznymi oparami. Tłuczemy w niego tak długo aż jego energia życiowa spadnie do połowy. W tym momencie stwór włącza pole siłowe, które czyni go nietykalnym. By je unieszkodliwić należy strzelić w paszczę potwora gdy będzie w niej kumulował energię, przez co doprowadzimy do krótkiego zwarcia. Szybko biegniemy do jednego z pięciu działek rozstawionych po pomieszczeniu, które jest wymierzone w stwora. Gdy tylko podejdziemy do spustu, zostanie wystrzelony pocisk, który zdejmuje pole siłowe Pancerpająka. Następnie znowu tłuczemy w niego ile wlezie do czasu aż ponownie nie włączy pola. Wtedy tylko powtarzamy sekwencję a pocisk z działka ostatecznie zakańcza sprawę.
Panzer pająk
Król Alastor
Idąc wśród zgliszczy, przez drogę usłaną bronią i amunicją, dochodzimy do sporej szczeliny, do której wskakujemy. Od razu staje przed nami Alastor odziany w ciężką zbroje która czyni go nietykalnym. Przyzywa w nasza stronę ogniste kule, które możemy zniszczyć strzelając w nie, kieruje w naszą stronę fale ognia oraz po prostu rzuca sie na nas. By wygrać z nowym władcą piekieł należy stanąć w jednym z kilku rozsianych po planszy pomarańczowych kręgów i dać sie zranić przez Alastora. Kiedy do tego dojdzie, gdzieś wśród gruzów powstanie golem zbudowany ze zgliszczy i będzie próbował uderzyć demona. Musimy odwrócić uwagę naszego przeciwnika tak by golem mógł podejść na tyle blisko, by uderzyć Alastora. W tym momencie Król Alastor upada na kolana i jest podatny na nasze ataki. Powtarzamy sekwencję tak długo aż demon nie wyda swego ostatniego tchnienia.
Król Alastor


POWRÓT

Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 9 Gości, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u