b> znajdują się na niej dwa megahealthy. Pierwszy z nich można zdobyć wskakując na wysepkę w zmodyfikowanym zbiorniku lawy (pierwszy obrazek). Drugi megahealth znajduje się na końcu podestu w dużym pomieszczeniu z wyrzutnią rakiet (drugi obrazek). W pomieszczeniu, w którym można było zdobyć złotą zbroję, znajduje się teraz modyfikator broni, nad którym jest ulokowana złota zbroja, po którą skacze się wykonując skok na rakiecie do wnęki w ścianie (trzeci obrazek).

Bronie
Bonusy
Zbroje
DM_Fallen2 DM_Fallen2 DM_Fallen2
DM Fragenstein
DM_Fragenstein jest niewielką mapą z kilkoma pomieszczeniami.

W pomieszczeniu z izolatorami znajduje się - oprócz brązowej zbroi i amunicji - megahealth (pierwszy obrazek), który można zdobyć na kilka sposobów. W pomieszczeniu z organami ulokowana na podeście jest srebrna zbroja (drugi obrazek). Zaś w pobliżu krętych schodów znajduje sie wyrzutnia rakiet - jedyna broń do zdobycia na DM_Fragenstein.

Bronie
Zbroje

DM_Fragenstein DM_Fragenstein DM_Fragenstein
DM Illuminati
DM_Illuminati to stosunkowo duża mapa, na której umieszczono wszystkie bronie, zbroje i bonusy.

Główne miejsca ze strategicznego punktu widzenia (zwłaszcza przy zazwyczaj wyłączonych powerupach na serwerach) to podest ze złotą zbroją (pierwszy obrazek) oraz korytarz z megahealthem (trzeci obrazek). Na korytarzu okalającym dziedziniec znajduje się quaddamage (drugi obrazek), który można zdobyć wchodząc na krużganek po przewróconej kolumnie, wykonując skok na rakiecie na ten krużganek lub wbiegając z korytarza na pierwszym piętrze i wykorzystując bunnyhopping. Zdobycie nieśmiertelności na tej mapie wymaga pewnego doświadczenia w wykonywaniu rocketjumpów, które wyrzucą gracza na dach lub mury.

Bronie
Bonusy
Zbroje

DM_Illuminati DM_Illuminati DM_Illuminati
DM Mine
DM_Mine jest wielką mapą częściowo opartą na poziomie Jaskinia z Battle Out Of Hell.

Na mapie znajdują się aż 3 megahealthy. Pierwszy znajduje się pomiędzy półkami skalnymi (pierwszy obrazek). Wykonując skok na rakiecie a następnie przechodząc po drabinie widocznej na pierszej grafice mozna dostać się do miejsca z ukrytą nieśmiertelnością. Na wąskim przejściu przez bajorko z lawą znajduje się quaddamage. W wielkiej sali po podestem, na którym umieszczony jest modyfikator broni można znaleźć drugi megahealth. Ostatni megahealth znajduje się na grobowcu obok jedynego teleportu.

Bronie
Bonusy
Zbroje

DM_Mine DM_Mine DM_Mine
DM Psycho
DM_Psycho to średnich rozmiarów mapa nawiązująca do poziomu z singleplayera.

Na podwórzu znajduje się wyrzutnia rakiet oraz modyfikator broni (trzeci obrazek). W jednej części budynku znajduje się srebrna zbroja wraz z megahealthem (środkowy obrazek), zaś w drugiej złota (pierwszy obrazek), po zdobyciu której można się udać wąskim korytarzem by zdobyć wyrzutnię rakiet. Poza tym na mapie znajduje się kilka teleportów umożliwiających szybkie przemieszczanie się po niej.

Bronie
Bonusy
Zbroje

DM_Psycho DM_Psycho DM_Psycho
DM Sacred
DM_Sacred jest znakomitą mapą średnich rozmiarów.

Za pierwsze kluczowe miejsce na mapie można uznać pomieszczenie z megahealthem i strzelbą (środkowy obrazek). Drugie ważne ze strategicznego punktu widzenia miejsce to zadaszony podest na zewnątrz budynku ze złotą zbroją, którą można zdobyć przeskakując wyrwę w podeście wykorzystując bunnyhoping lub wykonując skok na rakiecie. Na górze zniszczonej wierzy można zdobyć bonus quaddamage, niedaleko którego na balkonie znajduje się srebrna zbroja, którą da się zdobyć wchodząc po oberwanych schodach lub po uprzednim rozpędzeniu się wyskakując z jumppada.

Bronie
Bonusy
Zbroje

DM_Sacred DM_Sacred DM_Sacred
DM Trainstation
DM_Trainstation to jedna z większych map - oparta na poziomie z singleplayera.

W jednym z korytarzy znajdującym się w jednym z wielkich pomieszczeń można zdobyć megahealth oraz modyfikator broni (pierwszy obrazek). W innym pomieszczeniu na piętrze znajduje się złota zbroja (drugi obrazek).

Bronie
Bonusy
Zbroje

DM_Trainstation DM_Trainstation DM_Trainstation
DM Unseen
DM_Unseen to mała mapa, na którą składają się dziedziniec z otoczającymi go krużgankami.

Na mapie nie ma żadnych broni do zdobycia, walka odbywa się przy użyciu kołkownicy i painkillera. Na środku placu został ulokowany megahealth (pierwszy obrazek). Pod schodami znajduje się srebrna zbroja (trzeci obrazek), w pobliżu niej są też amunicja oraz beczki, które wybuchają po strzeleniu w nie i zabijają graczy znajdujących się w ich polu rażenia. Naprzeciw schodów znajduje się teleport prowadzący na dach, zaś nad nim piętro wyżej jest teleport, który przerzuca gracza do wnęki nad schodami pod samym dachem (drugi obrazek), w której można zdobyć modyfikator broni, lecz też można zginąć od wybuchającej beczki, która tam jest umieszczona.

Bronie
Bonusy
Zbroje

DM_Unseen DM_Unseen DM_Unseen
Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 1 Gość, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u