Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Menu główne    
Painkiller
Pliki
Konsola
Galeria
Filmy
Reklama
Painkiller: Redemption - Fanowski Dodatek

Redemption Czas już zacząć mówić głośniej o tym projekcie, jako że jest duża szansa, iż będzie on wydany w najnowszej edycji Painkiller: Pandemonium. Wiadomo iż opierając się na zachciankach fanów oraz na ankiecie, której wyniki możecie zauważyć na naszej stronie, FonoGame postanowiło dodać w edycji kolekcjonerskiej mały prezencik. Jest nim Pendrive, ale nie taki zwykły, bo będzie zawierał fanowskiego moda z pod ręki EggTootha. Modyfikacja ma być udostępniona do pobrania z internetu za darmo, przynajmniej takie są główne założenia projektu, ale fani gry, którzy kupią limitowaną edycje Painkiller: Pandemonium dostaną prezent nie tylko w fizycznej formie USBka, ale i dodatkowe godziny świetnej zabawy, jaką oferuje Painkiller: Redemption.

Wracając do tematyki samego moda, to powiedzieć można, iż jest on na wykończeniu, mimo to będzie pewnie miał on pewne usprawnienia gdyż, czasu do premiery jest jeszcze sporo. Gra będzie zawierać przede wszystkim sprawną rozgrywkę single-player w formie kampanii, zawierającą 6 dość długich, nasyconych po brzegi potworami poziomów stworzonych na podstawie map z multi-playera i historię, zespalającą ze sobą wszystkie wydarzenia z poprzednich odsłon gry. Oznacza to, iż dowiemy się w końcu, co stało się z Danielem i Belialem. Poziomy do kampanii są wykonane w stylistyce znanych nam map z multi-playera, odpowiednio zmodyfikowanych tak by gracze mogli na każdej z nich spędzić do 40 minut na wybijaniu nawet do tysiąca potworów. To nie koniec zmian na lepsze, bo prócz naprawdę fenomenalnej liczby potworów, kampanię rozegramy dwoma postaciami na przemian, czyli Danielem i Belialem, mającymi odmienne uzbrojenie. Zmiany też są w multi-playerze, pod względem błędów niestety niewiele dało się zrobić aktualnymi metodami, ale za to nowy tryb rozgrywki Survival jest na pewno łakomym kąskiem dla maniaków, czyhających na to by albo samemu lub z kumplami, fala za falą wyżynać tysiące potworów atakujących jednocześnie z wielu stron. Dla samotników na pewno ucieszy fakt, iż boty w tym trybie rozgrywki mogą zastąpić nam partnera i pomóc w wyżynaniu kolejnych hord. Kolejną nową rzeczą zawarta w tej grze będzie rzecz jasna muzyka autorstwa Patogena, którą zapewne usłyszycie w przyszłym trailerze.

Mod ten może nie jest pełnoprawnym dodatkiem do gry i nie ma też takiego rozmachu, ale za to jest on największym fanowskim projektem w świecie Painkillera, który z czasem będzie udoskonalany kolejnymi łatkami, zawierającymi nowe mapy czy też poprawki. Mod ma na celu przede wszystkim zapewnić graczom kolejne godziny zabawy na singlu, z czasem też są szanse na usprawnienie i trybu multi.

Więcej informacji zawartych będzie w następnej zapowiedzi wraz z niewielkim zwiastunem. Aktualnie wtedy też powiem nieco więcej o niektórych aspektach gry oraz dacie premiery. Już wiadomo, że nie będzie ona cicha.

Painkiller Pandemonium


Dodał: Paindemonium, 23.06.2010 18:41, skomentuj na forum.


POWRÓT

Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 12 Gości, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u