Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Menu główne    
Painkiller
Pliki
Konsola
Galeria
Filmy
Reklama
GameSpy umiera

GamespyPierwszy Painkiller jak i wszelkie dodatki przeznaczone do niego, zawierające tryb multiplayer były oparte na działaniu ze znanym wszystkim GameSpy. Otóż serwery te nie były ostatnio zbyt popularne w czasach gdzie Steam i inne podobne mu platformy zaczęły przejmować pałeczkę w obsłudze gier po sieci. Jeszcze 10 lat temu, gdy Painkiller się narodził, była to jednak bardzo popularna platforma na której stawiano serwery a całe gry były pod nią podpięte, tak jak nasz stary Bólobójca. Niestety, to 31 maja się skończy, na dobre.

Oficjalnie GameSpy w tym dniu ostatecznie zamyka wszystkie serwery a co za tym idzie ponad 800 gier straci swoje fundamenty do rozgrywek sieciowych. Wśród nich niestety jest i Painkiller. Sprawa jest prosta. Najprawdopodobniej nie zagramy już po sieci w te gry, chyba że zostanie otwarte okno do stawiania nieoficjalnych serwerów. Niestety spora część gier jest zespolona z GameSpy a przy takich grach jak stary PK, który supportu już nie ma, nie ma co liczyć na jakiekolwiek łatki w celu zapewnienia ciągłości bytowej w sieci. Wśród nowszych tytułów znalazły się takie gry jak Borderlands, Crysis 2 czy nawet Arma II. W te gry po prostu już nie zagramy po sieci.

Dla przypomnienia, w tym roku swojego żywota dokona też znienawidzony Games for Windows Live, ale w tym wypadku większość gier pod tym systemem zostanie przygarnięte przez inne platformy, lub dostanie łatkę od twórców pozwalającą na grę, ponieważ GFWL pozwalało też grać w singla z wymaganym połączeniem internetowym... bez tej platformy po prostu już nie odpalimy gry.


Dodał: Paindemonium, 14.04.2014 18:47, skomentuj na forum.


POWRÓT

Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 9 Gości, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u