Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Menu główne    
Painkiller
Pliki
Konsola
Galeria
Filmy
Reklama
Peem
Painkiller - Peem Peem to druga broń, która pojawiła się w Battle Out Of Hell. W pierwszym trybie oddaje szybkie serie strzałów z ostrej amunicji. W drugim trybie ataku peem to klasyczny miotacz ognia. Wytwarza ogromny płomień, który powoli pali przeciwnika, taka forma ataku bardzo dobrze sprawdza się podczas walki z większymi grupami wrogów na krótkim dystansie.

1 tryb KARABIN MASZYNOWY- Jest to karabin wystrzeliwujący amunicję o kalibrze 45 mm ETAP (Explosive Tipped Armor Piercing). Strzela szybkimi seriamii i zadaje spore obrażenia na dość dalekim dystansie.

2 tryb MIOTACZ OGNIA- Lejesz na wroga setki litrów płonącej benzyny. Powoli trawi wrogów, aż zostanie z nich tylko popiół. Przydatne na duże grupy potworów.

3 tryb łączony (tryb 2 + 1) BUTLE Z GAZEM- Wyrzucasz w stronę wroga całą butle z łatwopalną i wybuchową mieszanką. Traci sporo amunicji ale przydaje się jako bomba z opóźnionym zapłonem o sporej sile. Najlepiej stosować ją na duże zgrupowania stworów.
Bełtacz
Painkiller - Bełtacz Bełtacz - po raz pierwszy pojawia się w dodatku Battle Out Of Hell, przypomina kołkownicę. W pierwszym trybie broń wystrzeliwuje bełty zadające spore obrażenia przeciwnikowi. W trybie tym można używać przybliżenia, co umożliwia dokładne celowanie na większe odległości, jest to pierwsza broń którą można określić mianem snajperskiej. Druga forma ataku polega na wystrzeliwaniu kilku granatów, które na dodatek odbijają we wszystkie strony.

1 tryb BEŁTY- Owszem, bełty w liczbie mnogiej, bo wystrzeliwuje ich na raz pięć. Lecą prosto aż do samego końca. Niezwykle celna a za pomocą lunety możemy lepiej wycelować i zdišć cel z bezpiecznej odległości

2 tryb MINIGRANATY- W single player strzela dziesięcioma, a w multi player czteroma małymi granatami, które na dodatek podskakują we wszystkie strony.

3 tryb BEŁTY I GRANAT - Podobnie jak w przypadku kołkownicy wystrzeliwując granat nadziewamy na niego bełty i wszystko leci w kierunku wroga.


POWRÓT

Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 2 Gości, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u