gruby łańcuch, na którego końcu znajduje się kolczata kula, zwieńczona ostrym szpikulcem. W przeciwieństwie do Painkillera, ma większy obszar zadawania obrażeń, mogąc sfatygować kilku przeciwników. Jest nieco wolniejsza ale za to efektownie zgniata przeciwnika, który ośmieli się stanąć z tobą w szranki. Dzięki kuli zawieszonej na łańcuchu, można skutecznie odgonić się od większej grupy przeciwników. Kula po nagrzaniu się, może zostać rzucona w stronę przeciwnika, przybijając się do niego i z dużą siłą eksplodować. Skutecznie też działa jako mina przeciwpiechotna, która przykleja się do przechodzącego obok przeciwnika iż tym samym efektem, rozrywając ofiarę na strzępy. Morgenstern można nabyć z dodatkiem DLC Operation “Zombie Bunker".

1 tryb Maczuga - Zadające pojedyncze uderzenia, często zabijając przeciwnika za pomocą jednego trafienia. Skutecznie nadaje się do maltretowania przeciwników na bliskim dystansie.

2 tryb Morgenster - Dzięki mechanizmowi przypominającemu wędkę na łańcuchu, możemy spuścić naszpikowaną kolcami głownię maczugi i wymachiwać nią na boki. Szerszy promień zadawania obrażeń eliminuje kilku wrogów na raz, którzy podejdą zbyt blisko nas.

3 tryb łączony (2 + 1) – Mina – Podczas wymachiwania w trybie Morgenstern, głownia się nagrzewa i można nią zwolnić z uchwytów, wyrzucając ją przed siebie. Tak nagrzany ładunek jest w stanie przybić się do każdej powierzchni i w momencie, gdy ktoś podejdzie za blisko, eksploduje z dużą siłą.
Mina
Mina Mina - Jest to nic innego jak głowica zdjęta z Morgensterna, która wybucha kilka sekund po trafieniu w przeciwnika lub jeżeli ktoś do niej się zbliży. Tak samo jak trzeci tryb Morgensterna, mina przylepia się do podłoża i przez dłuższą chwilę oczekuję na swoją ofiarę. Gdy ktoś zbytnio się do niej zbliży, mina przykleja się do ofiary i po chwili wybucha z ogromną siłą. Obszar zniszczeń jest na tyle duży, że należy obchodzić się z tą bronią ostrożnie, zwłaszcza, że jeżeli sami przeoczymy pozostawiona przez nas minę, możemy mieć pewność ze tego nie przeżyjemy. Tę broń można nabyć z dodatkiem DLC Full Metal Rocket DLC i jest dostępna tylko na kilku mapach do trybu Solo Survival.

1 tryb Mina - Efekt jest ten samo, co przy trzecim, łączonym trybie Morgensterna, tyle ze nie musimy czekać aż mina się naładuje. Możemy na raz trzymać 5 ładunków, które możemy w dowolnym momencie wyrzucić w stronę przeciwnika. Mina przykleja się do podłoża bądź przeciwnika. Eksploduje z ogromna mocą, gdy ktoś się do niej zbliży.
Armata
Armata Armata - Dość osobliwa broń, która przywodzi na myśl Poważnego Sama. Najzwyklejsza armata okrętowa przyozdobione w różne wzorki i symbol diabła wystrzeliwuje z ogromną siłą żelazne kule, które najpierw przebijają się przez pierwszą falę przeciwników, rozrywając ich na strzępy i powalając a następnie dobija pozostałych solidną eksplozją. Broń ta potrafi nawet zmrozić krew w żyłach kilku przeciwnikom na raz. Broń ta nie grzeszy zbyt efektywnym przeładowaniem. Armatę można nabyć wraz z DLC Demonic Vacation at the Blood Sea.

1 tryb Kula armatnia - Armata w tym trybie wystrzeliwuje najzwyklejszą kulę armatnią, która leci po paraboli i odbija się od każdego napotkanego przedmiotu czy ściany. Nim w efektowny sposób eksploduje, zazwyczaj zachowuje się jak granat, lecz w pierwszym momencie po wystrzale ma na tyle wielką siłę, że rozrywa przeciwnika na strzępy lub odbija się od niego odrzucając jego zwłoki do tyłu.

2 Kula zamrażająca - Kula poruszająca się w identyczny sposób jak armatnia, aczkolwiek jej przeznaczeniem jest eksplodować przy trafieniu w przeciwnika. Różnica polega na tym, że kula ta eksploduje mroźnym podmuchem, który może zamrozić na kość kilkunastu przeciwników na raz. Przydatne na zatrzymanie na chwilę dużej grupy przeciwników i rozbicie tych twardszych.


POWRÓT

Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Partner
Gry komputerowe
Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 2 Gości, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u