Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Menu główne    
Painkiller
Pliki
Konsola
Galeria
Filmy
Reklama
Sześcian
Painkiller - Cube Broń przypominająca działaniem painkillera z podstawki. Sześcian złożony z kilkudziesięciu elementów, które zaczynają krążyć z ogromną prędkośćią i szatkować wrogów. Broń dobra na bliskie i średnie dystanse.

1 tryb BRZYTWY - Wirujące kawałki sześcianu kroją każdego kto podejdzie za blisko.

2 tryb SZEŚCIAN - Wystrzeliwuje sześciań w przećiwnkia a przy trafieniu wyrzuca cel w naszą stronę. Podczas lotu od sześcianu do ręki bohatera ciągnie się wiązka laseru zadająca obrażenia każdemu kto przez nią przejdzie.

3 tryb łączony (tryb 1 + 2) LATAJĄCE BRZYTWY - Tryb podobny do pierwszego, lecz tutaj szatkownica powoli posuwa się w stronę wrogów. Każdy kto stanie jej na drodze, zginie.
Kościana strzelba
Painkiller - Bonegun Broń przypominająca działaniem strzelbę z podstawki. średnia szybkość przeładowania oraz niezbyt daleki zasięg. Zabójcza na bliskie odległości.

1 tryb KOŚCIANA STRZELBA - Ta sama zasada co w Strzelbie lecz amunicją są połamane kości, które na bliskie odległości zadają poważne obrażenia.

2 tryb PETRYFIKACJA - Wystrzeliwuje w stronę wroga dziwną substancję która po zetknięciu z przeciwnikiem zamienia go w kamień dzięki czemu można go bez problemu rozwalić na kawałki. Bardzo powolne przeładowanie.

Działko
Painkiller - Cannon Gun Broń przypominająca działaniem miniguna z podstawki. Różnica jest natomiast taka iż zamiast jednej rakiety, wystrzeliwuje aż trzy ładunki wybuchowe. Natomiast karabinek wmontowany w owe działo zadaję nieco większe obrażenia niż jego pierwowzór.

1 tryb DZIAŁKO - średnia szybkość przeładowania oraz zaśięg, lecz nadrabia to siłą rażenia. Jest w stanie zniszczyć sporą masę wrogów.

2 tryb KARABIN - Szybkostrzelna i niszczycielska. Ma dość spory zaśięg i celność i posiada nieco większą siłe rażenia niż Minigun.Kusza
Painkiller - Magic Crossbow Broń przypominająca działaniem bełtacza z podstawki. W przećiwieństwie do swojego pierwowzoru, ta broń strzela trzema strzałami, które mają sporą siłę rażenia i zasięg dzięki czemu ta broń sprawdza się idealnie jako sniperka. Posiada lunete dalekiego zasięgu do lepszego celowania oraz wyżutnię granatów skokowych.

1 tryb KUSZA - Wystrzeliwuje trzy strzały o czerwonych grotach, które lecą po linii prostej. Można wykożystać lunetę do lepszego celowania gdyż ten tryb idealnie się sprawdza do eliminowania poszczególnyh wrogów na bespieczny dystans.

2 tryb GŁÓWKI - Ta sama zasada działania co w Bełtaczu granaty skokowe, lecz amunicją tutaj są małe suszone główki.
Krzykacz
Painkiller - Screamer Dość obżydliwie wyglądająca głowa demona na pierwszy rzut oka nie wydaje się być bronią. Nic bardziej mylnego gdyż, jest jedną z najlepszych broni. Demon z oczu wystrzeliwuje wiązkę laseru, która dosłownie tnie i smaży każdego stojącego na drodze strzeału. A jescze bardziej efektowną i nisczycielską mocą owej głowy jest krzyk. Każda wrogo nastawiona istota zginie na miejscu stojąc na drodzę fali dźwiękowej.

1 tryb SZATAŃSKIE OCZY - Z oczu demona wystrzeliwuje laser lecący trajektorią prostą dzięki czemu na dość spore odległości nadaję się do exterminacji wrogów. Jest niezwykle celna, lecz dość szybko traci energię.

2 tryb KRZYKACZ - Jedna z najpotężniejszych broni w grze. Powoli posuwająca się do przodu fala dzwiękowa łamie kości i zgniata czaszki anszych wrogów. Wszystkie słabszego i średniego pokroju potwory giną na miejscu, co niektórę śilniesze przetrzymują ten atak lecz otrzymują ogromne obrażenia. Ten tryb wymaga sporo energii do działania.
Ostrze
Painkiller - Hell Blade Złamany miecz nie wygląda zbyt imponująco, lecz gdy rzucimy go przed siebie, w miejscu gdzie powinna być dalsza długość miecza tworzy się energetyczne ostrze, które szatkuje wszytko co podejdzie na dwa metry. Miecz także potrafi wzywać trzy małe trupie czaszki, które podążają w strone najbliższego wroga zadając mu obrażenia.

1 tryb CZASZKI - Wystrzeliwujemy trzy małe czaszki, które gonią wroga. Mają średni zaśieg a z celnością nie trzeba się przejmować, wystarczy że wystrzelimy czaszki w momencie gdy wróg jest na celowniku a potem same go dopadną.

2 tryb OSTRZE - Wyżucamy przed siebię miecz, który pod wpływem energi zaczyna wirować i utrzymywac się w powietrzu jakieś dwa metry przed nami. W miejscu gdzie brakuje elementów ostrza tworzą się energetyczne przedłużenia tej broni białej dzięki czemu zadaje ona bardzo duże obrażenia. Zasięg bliski.
Ektoplazmer
Painkiller - Ectoplasmer Jest to wyrzutnia toksyn, która wypluwa nasycone zieloną mazią pociski lecące po trajektorii paraboliczej (podobnie niczym kołki w Kołkownicy). Mają dość duż siłę lecz z celnośćią na dalsze dystanse trzeba popracować. Na blizsze odległości jest wstanie pluć chmurą toksycznych, zielonych oparów, które spowalniają przeciwników. Nie jest zbyt szybko strzelna ale bardzo przydatna broń do spowolnienia mas potworów nacierających w naszym kierunku.

1 tryb ZIELONY ŚLUZ - Jeden taki poćisk ma dość sporą siłę na potwory słabszego i średniego pokroju a śilniejsze dostaja dość sporych obrażeń.Co ciekawsze pocisk ciagnie za sobą mała chmurę toksyn i gdy ktoś w nią wejdzie dostaję niewielkich obrażeń. Pociśk leci po krzywiźnie co oznacza że im dalej leci tym bardziej zniża swój tor lotu.

2 tryb EKTOPLAZMER - Pluje na bliską odległość zielonym gazem, który spowalnia wszystko co stanie nam na drodze.
Piekielna bomba
Painkiller - Egg Bomb Pierwsza tego typu broń w Painkillerze. Jest to granat, którego eksplozję wywołujemy za pomocą detonatora. Granat przylepia się do każdej powieszchni a nawet wrogów i można go wykorzystać do zastawiania płapek na wieksze chmary potworów. Ma niesamowitą siłę rażenia. Z wyglądu przypomina jakieś jajo albo zarodnik jakiejś istoty do którego jest przyczepiony detonator. Przez pęknięcie widzimy nawet małą istotę, która szamocze się wewnątrz jaja.

1 tryb PIEKIELNA BOMBA - Rzucamy granat,który przyczepia się do wszystkiego na co natrafi. Następnie w lewym, dolnym rogu ekranu (lewa ręka) ukazuje się nam detonator, dzięki czemu po ponownym wciśnieciu lewego przycisku myszy, detonujemy ładunek.

2 tryb DETONATOR - Możemy w każdej chwili wcisnąć spust i wysadzić ładunek wybuchowy za pomoca detonatora w lewej ręce.


POWRÓT

Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 7 Gości, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u