Painkiler - top
PainkilerPainkiler - topPainkiler - topPainkiler - topPainkilerPainkiler - topPainkiler - top
Painkiler
Menu główne    
Painkiller
Pliki
Konsola
Galeria
Filmy
Reklama
Painkiller - Koch Media zapowiada kolejne odsłony?

Painkiller: Czarna EdycjaNa łamach ostatniego newsa obwieszczono że markę Painkillera przejęła kolejna firma. Koch Media, czyli kolejny właściciel i wydawca słynnej strzelanki kilka dni temu ogłosił powołanie nowej marki wydawniczej Prime Matter a studio odpowiedzialne za tworzenie gry ma to Saber Interactive. Na razie tylko tyle wiemy na ten temat, ale spekulować można że w końcu od 9 lat po ostatniej odsłonie doczekamy się nowej gry. Mniej optymistyczni gracze raczej widzieć w tym będą po prostu najpewniej kolejne wydanie starych odsłon np. wszystkie gry w jednym boxie. Zapowiedź jednak dotyczy też nowych gier, które wyjdą pod egidą nowej marki wydawniczej. Poza tym jeszcze jest drobne oświadczenie, które brzmi "Nowa gra z serii Painkiller - tak, legendarna marka Painkiller powraca! Więcej informacji już wkrótce!". No cóż. Czekamy więc. Więcej informacji znajdziecie m.in. tutaj.


Dodał: Paindemonium, 11.06.2021 09:15, szczegóły, skomentuj na forum.
Painkiller znowu zmienia wydawcę - Koch Media

Painkiller: Czarna EdycjaCiekawe rzeczy dzieją się ostatnio w świecie Painkillera. Trwa obecnie pandemia na świecie, a wiele firm wyzbywa się swoich marek byle tylko się utrzymać na rynku. THQ Nordic podjęło ciekawy ruch i wymieniło się kilkoma swoimi markami z Koch Media, czego efektem nowym wydawcą Painkillera bez większego szumu stał się Deep Silver. Sprawa wyszła w Maju tak cicho że nawet ja zajęty problemami natury prywatnej nie zauważyłem tej akcji. Ciekawość wzięła dopiero zmiana wydawcy PKHD na Steamie, a w sieci zaledwie wspomniano o tej dość specyficznej transakcji. Co to oznacza dla serii? Nie wiadomo. Po 8 latach od premiery ostatniej części gry wielu fanów wręcz straciła nadzieje. Szczegóły na ten temat znajdziecie m.in. tutaj.


Dodał: Paindemonium, 30.07.2020 10:53, szczegóły, skomentuj na forum.
People Can Fly zapowiada nowe gry

PainkillerKilka dni temu twórcy oryginalnego Painkillera zapowiedzieli że będą pracować nad nową strzelanką. Nowa gra ma być całkowicie nową marką i ma mieć wysoki budżet. Obecnie wiadomo że nowa gra powstaje na zlecenie Square Enix. Czy jest szansa że praojcowie serii Painkillera stworzą coś podobnego? A może jest szansa że podejmą się podobnego zlecenia od THQ Nordic i stworzą kontynuację, tym razem z dopiskiem 2 w tytule. Nic nie jest obecne pewne, oprócz tego że PCF bierze się za robienie nowych gier.

Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na tej stronie.


Dodał: Paindemonium, 21.05.2018 09:32, szczegóły, skomentuj na forum.
THQ Nordic walczy z cenzurą za Odrą

Painkiller THQ Nordic, dawne Nordic Games, które przejęło prawa do wielu gier THQ wraz z nazwą dawnego wydawcy właśnie odbębniło pewien sukces tam gdzie nawet polscy politycy polegli. Niemcy znani są z wielu dziwactw, ale cenzura tam jest chyba najwyższych not. Banowano też wiele gier, które dopiero po latach dostawały zielone światło, często w mocno okrojonej wersji. Ostatnio dość mocno w Berlinie uwzięto się na serię Wolfenstein, której najnowsza odsłona już dostała mocno po "wąsiku" Adolfa. Sukces THQ Nordic polega na tym ze udało się wydawcy odblokować z najciemniejszych czeluści cenzorskiego piekła Painkillera i Battle out of Hell. Nawet nie trzeba było zmieniać kodu. Gra została przywrócona do łask w pełni okazałości po ponad 10 latach. Co tu gadać. tylko pogratulować wydawcy i strzelić kolejnego facepalma na sytuację jaka ma miejsce za Odrą. Tam władze wiedzą co dla graczy jest najlepsze :).

THQ Nordic z tej okazji nawet zamieścił krótki filmik promujący ten sukces:Więcej informacji możecie znaleźć między innymi tutaj.


Dodał: Paindemonium, 12.11.2017 16:07, szczegóły, skomentuj na forum.
Epic Games Poland powraca jako PCF!

PainkillerCiekawa sytuacja następuje w kolebce pierwotnego Painkillera. Otóż ponownie mamy zmianę nazwy studia, które dało na świat bólobójcę w czystej postaci. Epic Games Poland wraca do swojej pierwotnej nazwy czyli People Can Fly. To nie są wyłącznie zmiany kosmetyczne. Ekipa składająca się właściwie z resztek po pierwotnym składzie i nowego narybku oświadcza ze znów wraca na tory, które obrała lata temu.

Już teraz wiadomo że pracują nad kolejną gra FPS, która zapewne będzie powrotem do tego czym tak PCF zasłynęło czy to jako debiutanci, czy już pod skrzydłami Epic Games. To dobre wieści bo jest szansa że zyskamy ponownie szalonego i zarazem staro-szkolnego FPSa, pokroju Painkillera czy Bulletstorma Więcej informacji znaleźć możecie na tej stronie.


Dodał: Paindemonium, 24.06.2015 20:21, szczegóły, skomentuj na forum.
Logowanie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

 


Ministatystyki
Na stronach serwisu przebywa 20 Gości, 0 Użytkowników


Zarejestrowanych użytkowników: 7352
Wiadomości: 201
Postów na forum: 4978
Tematów na forum: 775
Reklama
Painkiller.blo.pl
PKEURO
BFMEWORLD

Gta 4
MMORPG
Gry PC do pobrania, PC Gamer.pl Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall...wszystko o serii Dead Space CPG Electronic Sports League Painkiller Klan
Painlinki
PAINKILLERGAME.COM
PAINKILLERRESURRECTION.COM
PAINKILLER REDEMPTION
PKEURO.NET
EMPEKA.PKZONE.ORG
PAINKILLEROVERDOSE.COM
DARKSCORNER.DE
F-FACTORY.REPUBLIKA.PL
HALL-OF-PAIN.DE
PAINPARADISE.OVH.ORG
KOMODO-MAPS.UGU.PL
PKAREA.FREE.FR
PAINKILLER.UW.HU
TEA51.CBA.PL
CLAN-IN-PK.UGU.PL
BRUTEFORCE.XORG.PL
PKZONE.ORG
SYS.PKZONE.ORG
PAINKILLER.MALEDICTED.NET
PAINKILLER.LAND.RU
ARTAS.PKZONE.ORG
Linki
Melioracja Paliki melioracyjne Spolszczenia książki, cytaty
Copyright © 2007-2011 by painkiller.ugu.pl & barman2005.daportfolio.com All rights reserved!
stat4u